top of page

Friends of the Navy Seal Foundation

Public·9 members

Symulator Babci (w Tym Tryb Wieloosobowy) Do Po...


A gdy już naprawdę zwiedzimy już wszystko, warto wypróbować ze znajomymi tryb wieloosobowy, w którym dostępne są liczne minigry rozrzucone po całej wyspie San Angora. Niestety, bez kompanów w te zadania nie pogracie.
Symulator babci (w tym tryb wieloosobowy) do po...Call of Duty: Black Ops Cold War kontynuuje długą tradycję wieloosobowych opcji na dzielonym ekranie. Wraz ze znajomym możecie też zagrać w wieloosobowym trybie online albo zmierzyć się wspólnie z hordami nieumarłych w trybie Zombies.


Symulator babci to zabawny symulacyjna gra wideo, w której babcia i jej młody wnuk toczą brutalnie zwariowaną walkę. Ta urocza gra niezależna 3D, opracowana przez Nicka Kestle, oferuje zarówno tryb dla jednego gracza, jak i tryby wieloosobowe, dzięki czemu możesz cieszyć się grą z przyjaciółmi i rodziną. Jednak chociaż gra zawiera młodą postać, nie jest zalecana dla młodszych odbiorców ze względu na wykorzystywanie przemocy i niektórych treści dla dorosłych.


W Symulatorze babci występują dwie główne postacie: powolna poruszająca się babcia i jej energiczna, ale zwinna maluch wnuk. Jedynym celem dziecka jest zabicie babci przy użyciu różnych przedmiotów kolekcjonerskich. Tymczasem celem babci, aby wygrać rundę, jestukończenie wszystkich swoich codziennych zadań, starając się pozostać przy życiu. W trybie solo domyślnie grasz wnukiem, podczas gdy ty i twoi przyjaciele możecie rywalizować lub współpracować w trybie dla wielu graczy.


Produkcja ta od pierwszych zapowiedzi miała być wielkim doświadczeniem dla pojedynczego gracza i tak też się stało - tytuł nie posiada żadnych trybów wieloosobowych, więc nie możemy zmierzyć się z innymi odbiorcami w multiplayerze czy poznać fabuły w trybie kooperacji.


W Penguin Run 3D gracz ma do wyboru wiele różnych trybów, w tym tryb pojedynczego gracza, tryb wieloosobowy, a także tryb wyzwania. Dodatkowo, gra oferuje wiele różnych poziomów trudności, dzięki czemu każdy gracz znajdzie coś dla siebie. 041b061a72


About

A giving circle dedicated to providing immediate and ongoing...
bottom of page